AMAVET Asociácia pre mládež, vedu a techniku
e-AMAVET Revue
Marec 2009

Informujte o aktivitách AMAVETu a nových udalostiach vo svete mládeže aj vedúcich krúžkov, svojich členov, priateľov, či známych - nezabudnite im tento newsletter preposlať!!

AMAVET Revue je tu opäť pre Vás aby Vám umožnil stotožniť sa s aktivitami AMAVETu, plánovanými, či realizovanými. V súčasnosti, v uponáhľanom svete, je dobré mať chvíľku pre seba, mať čas pre druhých, vnímať ich, či pomáhať. Našou prácou sa snažíme dať priestor nádejným vedcom, novinárom či tvorcom webových stránok. Umožňujeme im nahliadnuť do "dospelého sveta", dávame im možnosť presadiť sa, obhájiť a predstaviť svetu ich tvrdo vynaložené úsilie, ktoré sa prejavuje vo výsledkoch zaujímavej práce.
AMAVET, okrem iného, prínáša mnoho nového, nepoznaného. Nepoznaného pre tých, ktorí tak veľmi túžia navštíviť tajomné zákutia Európy, prezrieť si známe európske veľtrhy, veľkolepé technické zariadenia, historické pamiatky, či len tak zažiť atmosféru známych európskych miest.

Marec prináša okrem množstva príležitostí i novinku práve v tomto elektronickom mesačníku, určenom pre Vás všetkých, ktorí sa na chvíľku zastavia a prečítajú si pár riadkov o hodnotnej činnosti nielen našej asociácie, ale hlavne o činnosti mladých ľudí a talentovaných detí, ktoré sú našou budúcnosťou. Moje meno je Bronka Czinegeová a stala som sa novou šéfredaktorkou, ktorá sa Vám bude snažiť prinášať nielen pravdivý, no zaujímavý priebeh tu na sekretariáte ale i "vonku", v rámci celého Slovenska z pozície klubových podujatí, ktoré su taktiež hodnotným odrazovým bodom pre všetkých, ktorí sa rozhodli bádať, objavovať a užívať si tak svoj život naplno.    

Vaša šéfredaktorka

Pripravujeme
*4. ročník atraktívnej súťaže Junior Internet sa nezadržateľne blíži...
Už len niekoľko dní a mladí web tvorcovia budú obhajovať výsledky svojej práce pred odborníkmi...
Viac
*Víťazi Festivalu sa postupne vydávajú reprezentovať Slovensko na zaslúžené cesty. Viac
*Pomôžme spolu tým, ktorí su našou budúcnosťou...Aj 2% z Vašich daní sa môžu pre nich stať odrazovým mostíkom.  Viac
* Pomaly sa roztápajú posledné kúsky bielej pokrývky a jarné obdobie vzbudzuje u človeka túžbu po bádaní. Navštívte s AMAVETom krásne zákutia Európy a splnte si svoje malé sny... Viac
Udialo sa
13 -19.Február
*Jarné prázdniny sú už za nami, no žiaci zo základnej školy v Leviciach na ne tak skoro nezabudnú. Veď predsa, akoby mohli, keď si ich naplno užili v Londýne. Vychutnajte si na chvíľu atmosféru vanúcu vo Veľkej Británií vďaka tomuto príbehu.
Viac
7. Marec
Príjemné stretnutie vedúcich klubov sa opäť realizovalo v Martine. Nielenže sa tu zhrnuli aktivity AMAVETu za rok 2008, riešili sa aj otázky budúcej činosti našej asociácie, možnosti vylepšenia práce s mladými ľuďmi a mnoho ďalšieho...
Viac
Svojim článkom nám prispela aj Mgr. Viera Pavúková, pani učiteľka zo základnej školy v Leviciach, ktorá svojim žiakom, spolu s nami, "prichystala" nezabudnuteľné prázdniny. O cestovaní naprieč Európou napísala krásnych pár viet, za čo jej veľmi Ďakujeme a prajeme ešte veľa  krásnych ciest s AMAVETom.
Viac
  Nová tvár webovej stránky amavet.sk uľahčuje cestu k informáciám, je prehľadnejšia, otvára priestor pre kluby AMAVETu a ponúka mnoho nového...

Viac
Pripravujete zaujímavé podujatie vo vašom klube a chcete sa oň podeliť s ostatnými?
Neváhajte a kontaktujte nás.
Spestrenie na tento mesiac
Pokus V tom istom čase Viac
Osobnosti Stephan Hawking Viac
 
© AMAVET